David McIntyre

11. května 2017 v 18:25
JMÉNO: David "Dave" McIntyre
DATUM NAROZENÍ: 17.3. 1988
POVOLÁNÍ: Přísně tajné! Dave pracuje pro americkou tajnou službu jako IT specialista a obsah jeho práce je až na drobné výjimky (pauza na kafe) přísně tajný. Takže je docela v balíku.

VZHLED:Stejně jako jeho bratr-dvojče měří i on zhruba sto sedmdesát centimetrů a jeho práce prostě vyžaduje, aby si udržoval jistou fyzičku, takže se na něj dá dívat i při absenci oblečení. Protože s Derekem nejsou jednovaječná dvojčata, jeho na krátko střižené vlasy mají o něco světlejší hnědou barvu a stejně tak se liší očima - Daveovi přeskakují jiskřičky v očích zelené barvy. Ale i on vidí docela špatně, nicméně místo brýlí se rozhodl nosit čočky, takže brýle si bere jen v případě, že jde spát nebo nejde mezi lidi. Tváře si holí, ale vousy mu raší tak rychle, že druhý den už má pěkné strniště. Nos má širší, stejně jako ústa, na kterých mu velmi často hraje pobavený úsměv. Co se týče oblečení, je to nerd, a jako takový miluje košile. A hipsterské svetříky nejrůznějších barev. Před kravatou dá radši přednost motýlku a nedělá mu problémy pohybovat se v obleku, což ho naučila jeho milovaná žena. Celkově dává přednost pohodlnému oblečení. Ze zvláštností by se dalo zmínit tetování - Dave má totiž potetovaná celá záda fantaskními motivy, které se různě prolínají a skvěle se doplňují. Je to trochu jako umělecké dílo a sám si z toho dělá legraci, že bude po smrti viset v něčí soukromé galerii.


POVAHA:
Derek by řekl, že je to vůl. Sám by řekl, že je prostě jen boží, ale většina jeho rodiny by prohlásila, že měl v životě snad jen víc štěstí. Zatímco Derek je vyloženě rodinný typ, co se vždycky staral o své sourozence, Dave se o ně nestaral zrovna rád, ale to neznamená, že by je zanedbával. Jen ho víc bavily jiné věci - holky, zábava a stejně jako jeho dvojče, i on miloval a nadále miluje počítače. A díky tomu, že měl možnost jít studovat do Ameriky, stal se z něj tak trochu vychloubačný blb (jak by ho popsal Derek, on jinak zase tak moc blb není, jen... no většinu času). Abychom mu ale pořád jen neškodili, Dave je gentlmen. Všechny sice popichuje a dělá si z nich legraci, ale dělá to v dobré víře, a ani Derekovi nikdy nechtěl ublížit, jen byl vždycky dravější a ambice mu nechyběly. A protože není zakřiknutý a umí si prosadit svou, bývá dost často středem pozornosti. Bavičem společnosti, tím, kdo zpívá hlavní hlas ve sboru, kdo se nabourá do cizího počítače na tři kliknutí a ví, co jste měli ráno k snídani a jakou používáte zubní pastu. Zná nazpaměť většinu pohádek, nerdích filmů a seriálů, usíná v povlečení s Mimoni a fakt rád používá kosmetiku. Jo a taky krade Derekovi Irn-Bru.

HISTORIE:
Narodil se jako mladší z dvojčat pod jménem David Calahan McIntyre a svoje druhé jméno vážně nemá rád kvůli jeho významu a také faktu, že ho vybírala babi Yetta. O pozornost všech se musel dělit se svým bratrem, ale protože byl ukřičenější a dotěrnější, vždycky se mu té pozornosti dostávalo víc. To ho ale neomlouvalo z návštěv kostela, které musel absolvovat, a ze zkoušek sboru, kde již tradičně vyšachoval svého bratra Dereka i Mishyho do zadní řady, zatímco sám si v kostele střihl pár sólozpěvů. Zatímco Derek neměl žádné kamarády, Dave jich měl spousty, a také proto měl mnohem méně času na své sourozence. Pořád někde lítal a doma pomáhal jen minimálně, takže nebylo divu, že si na něj Derek postupem času vypěstoval slušnou alergii. A zatímco Derek váhal, jestli vycestovat s Erasmem do Dánska, Dave už dávno seděl se sbalenými kufry na letišti a vyčkával svého letu do Ameriky, kde prožil značný kus svého života. A z rodiny o něm dlouho nikdo neslyšel. V té době temna vystudoval, zasnoubil se se svou univerzitní láskou Jackie, našel si práci v kanceláři, oženil se, povýšil, podal výpověď, cestoval, začal pracovat pro NASA, a pak přesunul své působení do tajné vládní organizace. A protože Jackie zatoužila po miminku, zpanikařil a vzal si dovolenou. V Dánsku.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Svatá celebrita | E-mail | Web | 11. května 2017 v 18:37 | Reagovat

Alláh je zde na veliké hovno

2 Lex | 9. června 2017 v 23:19 | Reagovat

OMG, vy jste mi ukradli plán! Já ho měla vybraný jako face-claim do trojice sourozenců, né! :D Jak mám najít někoho, kdo bude vypadat jako dvojče té, kterou jsem hledala jako dvojče k němu? :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama