Kristian Skarendahl

16. května 2017 v 14:57
JMÉNO: Kristian Skarendahl
DATUM NAROZENÍ: 20. prosince 1994
POVOLÁNÍ: Ačkoliv studoval a úspěšně zakončil překladatelství a tlumočnictví, nakonec se dal zcela odlišnou, dobrodružnější cestou - prošel policejní akademií a stal se policistou. A je to práce, kterou vykonává s nadšením a vždy naplno, i když je plná nudných pochůzek a papírování. Jeho to prostě baví.

VZHLED:
Bratři Skarendahlové mají očividně společné to, že by z ničeho nic mohli vylézt na módní molo a nikdo by nepoznal, že se modelingu nevěnují profesionálně. I Kristian je totiž docela hezounek, za kterým se zcela určitě ohlédne nejedna žena. V obličeji má přitažlivé rysy - ani příliš ostré, ale rozhodně ne zaoblené, zkrátka ksichtík tak akorát vhodný na zdobení přední stránky módního katalogu. Navíc jeho pleť nikdy neměla sklony k mastnotě a akné, takže o sebe Kikin ani moc nepečuje - jen strniště, které porůstá jeho tváře, si hlídá, aby moc nepřerostlo. Sice jsou v módě delší bradky, ale jemu delší vousy nesluší a dělají ho o mnoho starším, než ve skutečnosti je. Vlasy nosí poměrně krátce zastřižené a dlouhé sotva několik centimetrů. Jsou tmavě hnědé, jen možná o odstín světlejší, než kadeře jeho bratra. Oči má šedomodré, usměvavé a často schované za sklíčky dioptrických brýlí, které Kikin nosí pokaždé, když není zrovna ve službě. Nosík má trošku zvednutý do pršáku, rty hezky tvarované, a pokud se usměje, odhalí bělostné zoubky. Prostě hezounek, co víc říct. A ani za postavu se Kikin nemusí stydět. Je sice o nějakých deset centimetrů nižší než bratr, což znamená, že měří zhruba metr osmdesát, ale to vada na kráse rozhodně není; jeho postava je atletická a nějaké ty svaly mu nechybí a určitě ani brzy nezmizí, protože se Kikin čas od času zajde potýrat do fitka.
Styl oblékání nemá úplně ucelený, ale s jistotou o něm můžeme říci, že má rád košile... košile nejrůznějších barev a vzorů. K nim si často bere jednobarevné kalhoty, občas přidá vestičku, občas kšandy či motýlka a v kombinaci s jeho brýlemi to z něj dělá ukázkového intelektuála. Ale tak nějak to k němu sedne. Na druhou stranu je schopný vyjít na ulici i v džínech a mikině, a protože mikiny nosí rád o pár čísel větší, často na něm docela plandají. Jiné doplňky, než zmiňované brýle a sportovní náramkové hodinky nenosí.


POVAHA:
Kristian není žádná složitá a komplikovaná osoba, i když občas nemusí být úplně jednoduché s ním vyjít. Dal by se ovšem popsat jako přátelský mladík, kterému nedělá velké problémy navazovat nové vztahy, ale na druhou stranu to není vyloženě ani vlezlý extrovert. Má sice určitý smysl pro spravedlnost, ale není to nic přehnaného, a je vlastně docela tolerantní a ochotný sem tam přimhouřit oko, protože ví, že nikdo není dokonalý.
Kikin má poměrně dost znalostí, protože rád čte a přeci jen má za sebou studium na vysoké škole, ale v běžném životě se může zdát občas trochu nepoužitelný. Nedochází mu některé souvislosti, nemá moc zkušeností a občas si prostě sedí na vedení a nechápe. Třeba s takovou pračkou ještě pořád bojuje a neustále si obarvuje košile na růžovo, protože to, že měl bílé prádlo oddělit od barevného, mu zkrátka dojde příliš pozdě. Nicméně jinak u něj platí, že se chybami učí a obvykle nic nepoplete dvakrát, ale úplně vyloučené to není. Zkrátka na soužití s ním musí mít člověk nějakou tu dávku trpělivosti a shovívavosti, protože Kristian občas působí jako slon v porcelánu. A dvojnásob to platí o vztazích, v nichž kromě několika opileckých polibků nemá zkušenosti naprosto žádné.

HISTORIE:
Kristian se narodil v Kodani dánskému právníkovi a španělské delegátce a v Kodani také dlouhou řádku let žil. Měl klidné a nezajímavé dětství, snad kromě toho, že s rodiči často létal na dovolenou, především do Španělska - zřejmě právě to ho podnítilo k tomu, aby se později pustil do studia překladatelství a tlumočnictví, protože co se jazyků týkalo, měl už jako dítě slušný základ, neboť se zvládal domluvit dánsky, anglicky a španělsky. K tomu na škole přihodil ještě němčinu a ruštinu. Během studií měl vždycky nadprůměrné výsledky, ale dostudoval vlastně jenom kvůli rodičům - ona ho ta škola totiž po nějaké době přestala bavit a Kikin si uvědomil, že se překladatelství a tlumočnictví vlastně ani věnovat nechce. Chtěl dělat něco aktivnějšího, takže se v Kodani zapsal na policejní akademii, následně úspěšně složil zkoušky a... no, najednou z něj byl policista, pro kteroužto práci se opravdu nadchnul. Svou kariéru policisty se rozhodl zahájit v menším městě, v Hjortdaru, kam se také odstěhoval, jakmile si našetřil alespoň trošku peněz. Úplně sám v cizím městě konec konců není, protože tu má bráchu, že. Ale i kdyby neměl, zvládnul by to. Určitě.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama